Raycap Türkiye

Raycap Türkiye Partneri Yilkomer'dir

Raycap Dünya’nın en değerli sistemlerini ani aşırı gerilim ve yıldırımdan koruyan ürünlerin üretimi ve tasarımı konusunda köklü bir tecrübeye sahiptir. Alçak gerilim parafudrları konusunda Dünya’nın en gelişmiş ürün grubuna sahip olan Raycap parafudrlar içerisinde kullanılan en hassas komponentlerin üretimini de kendisi yapmaktadır.

Ülkemizde ise konusunda en uzman firma olarak dikkat çeken Yılkomer Yıldırımdan Korunma Merkezi Raycap ‘ın partneri olarak en kaliteli ürünlerle mühendislik bilgisini birleştirerek ülkemiz ekonomisinde stratejik konumu olan askeri tesisler, telekomünikasyon sistemleri, yenilenebilir enerji tesisleri, ulaşım ve savunma sistemleri, güvenlik sistemleri, endüstriyel tesisler Yılkomer ve Raycap iş ortaklığı ile yıldırımdan ve ani aşırı gerilimden korunmaktadır.

Elektriksel sistemlerin yıldırımdan korunması ciddi bir iştir ve bu konuda uzmanlaşmak gerekmektedir. Raycap ve Yılkomer olarak tek hedefimiz müşterilerimizin yatırımlarının ve tesislerinin kesintisiz çalışmasını sağlamaktır. Yıldırımın bir tesise bir kez düşmesi tüm sistemlerinin zarar görmesi için yeterlidir ve biz işimizi %100 koruma prensibine göre hiçbir riske olanak vermeden yürütme gayesindeyiz.

Raycap ürün tasarımında ideal çözümün müşteri odaklı olacağına inanarak 2400 farklı ürün tasarlamıştır. Yılkomer de ülkemizde her tesisle bir doktor uzmanlığında birebir ilgilenerek sisteme en uygun ürünleri seçip koruma tasarımını yaparak tesisleri koruma altına almaktadır.

Merkezi Almanya’nın Münih kentinde olan Raycap Strikesorb teknolojisini geliştirerek Dünya ekonomisine ciddi katkı sağlamıştır. Amerika ve Drama’da bulunan tesislerde üretilen Strikesorb sistemleri ile 400.000 üzerinde gms kulesi,,20.000.000 güneş paneli,300.000 Rüzgar Türbini, Amerika’da bulunan tüm havaalanları ve benzeri yüzbinlerce tesis Raycap strikesorb sistemi ile koruma altındadır. Raycap 2015 yılında Slovenya’lı üretici Iskra Zascite’yi ve Dünya’nın en gelişmiş varistör fabrikası olan Varsi’yi satın alarak Dın Rail ürün grubunda en geniş ürün grubuna sahip firma konumuna geçmiştir. Ayrıca Dünya’da tamamen kendi kendine yetebilerek yani tüm componentleri kendisi tasarlayıp üretim yapan tek parafudr firmasıdır.2018 Yılında 50 milyon Euro yatırımla kurulan Slovenya’daki parafudr fabrikası ile tamamen robotlarla üretim yapılmaktadır. Raycap Slovenya, Almanya, Drama ve Amerika’da bünyesinde bulunan test laboratuarlarıyla üretilen her bir ürünün koruma testlerini gerçekleştirmektedir. Ürünler ayrıca Dünya’nın en gelişmiş akredite laboratuarlarında test edilmekte ve belgelendirilmektedir.

Raycap kaliteden ödün vermeden ve %100 müşteri memnuniyetiyle ürünlerini tasarlamaktadır. Türkiye de ise Yılkomer ile iş birliği yaparak Türkiye ekonomisine üstün yıldırımdan korunma ürünleriyle katkı sağlamayı hedeflemekte ve uzun vadede Türkiye’de yatırımlarını arttırmayı planlamaktadır. Dünya’nın en gelişmiş parafudr sistemi ile Türkiye’nin en uzman Yıldırımdan Korunma firması iş birliği ile siz değerli müşterilerimizin sistemlerini koruma altına almaktan mutluluk duymaktayız.
Çevrimiçi
1
Merhaba yardımcı olabilir miyim?
Yıldırımdan korunmak için şimdi temasa geçin!