Raycap Strikesorb

Strikesorb

Enerji ve Endüstriyel alanlar için Dünya’nın en dayanımlı koruma teknolojisidir.Ürün 10 yıl süresince zarar görmeme garantisine sahiptir sınırsız sayıda yıldırım ve ani aşırı gerilim darbelerini koruma altına alır.
Raycap Raycap Panel

Rayvoss

Rayvoss Strikesorb ürünlerin oluşan bağımsız olarak sistemlere entegre edilen koruma panoları sistemleridir.Tesis özelliğine göre tasarlanarak sistemler koruma altına alınmaktadır.
ACData Raycap

AC Data

ACData ürünleri haberleşme,data,koaksiye hatların yıldırım ve ani aşırı gerilim darbelerine karşı çözümleri içeren ürün gamıdır.
Raycap Safetec

Safetec Serisi

Patentli Safetec AG Parafudr Teknolojisi; ardarda gelen darbelerde zarar görmeyen ve darbeyi ürüne zarar vermeden absorbe eden ;uzun ömrü ile Dın Rail ürün grubunda en etkin korumalı ag parafudr sistemidir.

Raycap Protec

Protec Serisi

Protec serisi Dın Rayı AG Parafudr ürün grubu uluslararası tüm normlara uygun göstermekle birlikte geniş ürün çeşitliliğiyle tüm sınıflarda koruma modeline sahiptir.
Raycap Probloc

Probloc Serisi

Probloc serisi dayanımlı gövde yapısı ve hibrit teknolojisi ile özellikle ana enerji giriş koruma sistemlerinde fark yaratmaktadır.
Raycap Progrid Serisi

Progrid Serisi

Yıldırımı saymak,düştüğünde haberdar olmak,düşen darbe tarih ve saatini,kiloamper olarak değerini bilmek tesislerimizi daha etkin korumak için oldukça önemlidir.Progrid serisi ile Yıldırım Kontrol Altında!

Tip 1,Tip 2,Tip 1+2 ,Tip 3 ,Tip 2+3,Tip 1+2+3 AG Parafudr modellerinde ürün seçiminde destek almak,fiyat bilgisi almak,keşif talebinde bulunmak ve uygulama desteği almak için aşağıdaki formdan bizlere başvura bulunabilirsiniz.

AG PARAFUDR DESTEK TALEBİNDE BULUN!

    Çevrimiçi
    1
    Merhaba yardımcı olabilir miyim?
    Yıldırımdan korunmak için şimdi temasa geçin!